O firmie

Target Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku powstała w 2001r. z przekształcenia spółki cywilnej. Prowadzi działalności w zakresie konfekcjonowania, produkcji oraz dystrybucji produktów chemii budowlanej we własnej marce Silpac oraz w markach zleconych. Od początku istnienia prowadzi intensywne działania zmierzające do podniesienia poziomu zabezpieczania potrzeb Klientów i zwiększania ich satysfakcji. Strategią firmy Target Polska Sp. z o.o. jest stały rozwój asortymentu produktów, doskonalenie metod ich aplikacji oraz utrzymywanie stałej jakości wyrobów. Dzięki temu Klienci mają szeroki wybór produktów następujących grup: piany montażowe, silikony, akryle, kleje, uszczelniacze bitumiczne i kauczukowe, preparaty gruntujące itd.. W trosce o Klientów Target Polska dba o wysoką jakość produktów oraz estetykę ich zapakowania.

Działalność handlowa Spółki była skoncentrowana na terenie Polski północno-wschodniej, głównie woj. podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i lubelskiego. Przy wsparciu udziałowców: „Podlaski Fundusz Kapitałowy” Sp. z o.o. w Białymstoku (www.pfrr.bialystok.pl) oraz „4 Finance” Sp. z o.o. w Warszawie (www.4finance.pl), obszar dystrybucji rozszerzany jest na terytorium całego kraju i eksport.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM